Matchutfallen är i det här fallet inte sorterade efter datum eller tävling, utan efter sannolikheten för framgång baserat på vår uppskattning av den troliga vinnaren.
Alla speltips från olika tävlingar är sorterade efter INDEX-värdet. INDEX-värdet representerar, förenklat, det dubbla av den förväntade poäng- eller målskillnaden, beräknat av vår algoritm. Du kan klicka på varje rad för att öppna speltipset och se detaljerad statistik om matchen.
Om ett speltips i slutet av raden är markerat med siffran 1 på grön bakgrund betyder det att vår algoritm favoriserar hemmalaget att vinna. Om det istället är markerat med siffran 2 på röd bakgrund innebär det att vår algoritm förutspår en seger för bortalaget.
Betrakta alltid speltips som inspiration och som en icke-bindande åsikt. Om du deltar i spel på sportevenemang, hantera alltid dina pengar med försiktighet. Investera aldrig mer pengar än du har råd att förlora utan att hamna i ekonomiska svårigheter. Denna princip gäller för alla typer av finansiella investeringar.
| Fotboll speltips | VITISPORT TIP | INDEX | |||||||||||
| score | 1 | 0 | 2 | tip | |||||||||
| 08.11 | Barcelona W | Madrid CFF W | 4 | : | 1 | 95 % | 3 % | 2 % | 1 | 6.99 | |||
| 08.11 | Tre Penne | Murata | 4 | : | 1 | 91 % | 6 % | 3 % | 1 | 5.75 | |||
| 06.11 | Parndorf | Wienerberg | 4 | : | 1 | 91 % | 6 % | 3 % | 1 | 5.74 | |||
| 07.11 | Burton Albion FC | AFC Rushden & Diamonds | 4 | : | 1 | 88 % | 8 % | 4 % | 1 | 5.26 | |||
| 07.11 | FC Noah | Shirak | 3 | : | 0 | 89 % | 7 % | 4 % | 1 | 5.17 | |||
| 07.11 | Always Ready | ABB | 4 | : | 1 | 88 % | 7 % | 5 % | 1 | 5.13 | |||
| 07.11 | Viktoria Plzeň U19 | Slovácko U19 | 3 | : | 1 | 88 % | 7 % | 5 % | 1 | 4.99 | |||
| 06.11 | Llandudno | The New Saints | 1 | : | 3 | 4 % | 7 % | 89 % | 2 | -4.98 | |||
| 08.11 | FC Santa Coloma | Ordino | 3 | : | 1 | 87 % | 8 % | 5 % | 1 | 4.95 | |||
| 07.11 | Ross County | Peterhead | 3 | : | 1 | 86 % | 9 % | 5 % | 1 | 4.90 | |||
| 08.11 | Slavia Praha | Artis | 3 | : | 1 | 87 % | 9 % | 4 % | 1 | 4.89 | |||
| 07.11 | Metta / LU | Mārupe | 3 | : | 1 | 87 % | 7 % | 6 % | 1 | 4.88 | |||
| 07.11 | AIK W | Uppsala W | 3 | : | 1 | 87 % | 8 % | 5 % | 1 | 4.88 | |||
| 08.11 | Viimsi | Nõmme Kalju II | 3 | : | 1 | 87 % | 7 % | 6 % | 1 | 4.86 | |||
|
|
|||||||||||||
| 08.11 | Sporting Escaldes | Inter Club d'Escaldes | 1 | : | 3 | 5 % | 8 % | 87 % | 2 | -4.84 | |||
| 07.11 | Schwaz | Lustenau | 3 | : | 1 | 86 % | 8 % | 6 % | 1 | 4.77 | |||
| 07.11 | Brann W | Molde W | 3 | : | 1 | 86 % | 9 % | 5 % | 1 | 4.73 | |||
| 08.11 | Celtic | Kilmarnock | 3 | : | 1 | 86 % | 9 % | 5 % | 1 | 4.73 | |||
| 10.11 | Roma W | Servette Chênois W | 3 | : | 1 | 85 % | 10 % | 5 % | 1 | 4.59 | |||
| 08.11 | Al Sahel | Al Kuwait | 1 | : | 3 | 5 % | 10 % | 85 % | 2 | -4.54 | |||
| 07.11 | Bodø / Glimt W | Rosenborg W | 1 | : | 3 | 5 % | 8 % | 87 % | 2 | -4.52 | |||
| 07.11 | Chelsea W | Everton Damer | 3 | : | 1 | 85 % | 9 % | 6 % | 1 | 4.51 | |||
| 08.11 | Milsami Orhei | CSF Bălți | 3 | : | 1 | 84 % | 10 % | 6 % | 1 | 4.40 | |||
| 11.11 | Egypt | Malawi | 3 | : | 1 | 83 % | 11 % | 6 % | 1 | 4.38 | |||
| 07.11 | Naftan | ML Vitebsk | 1 | : | 3 | 6 % | 11 % | 83 % | 2 | -4.36 | |||
| 07.11 | Paris Saint Germain | Estac Troyes | 3 | : | 1 | 84 % | 10 % | 6 % | 1 | 4.35 | |||
| 06.11 | Maccabi Tel Aviv FC | Maccabi Petah Tikva | 3 | : | 1 | 83 % | 11 % | 6 % | 1 | 4.31 | |||
| 07.11 | Nantong Zhiyun | Dongguan United | 3 | : | 1 | 83 % | 11 % | 6 % | 1 | 4.29 | |||
| 11.11 | Morocco | Niger | 3 | : | 1 | 83 % | 11 % | 6 % | 1 | 4.29 | |||
| 06.11 | Hallescher FC | Luckenwalde | 3 | : | 1 | 82 % | 11 % | 7 % | 1 | 4.24 | |||
| 06.11 | AEK Larnaca FC | Karmiotissa | 3 | : | 1 | 82 % | 12 % | 6 % | 1 | 4.14 | |||
| 11.11 | Algeria | Togo | 3 | : | 1 | 82 % | 12 % | 6 % | 1 | 4.12 | |||
| 07.11 | Al-Ettifaq | Al-Hilal Saudi FC | 1 | : | 3 | 7 % | 11 % | 82 % | 2 | -4.10 | |||
| 07.11 | Sporting CP | Moreirense | 3 | : | 1 | 82 % | 12 % | 6 % | 1 | 4.10 | |||
| 11.11 | Barcelona W | Arsenal W | 3 | : | 1 | 81 % | 12 % | 7 % | 1 | 4.07 | |||
| 07.11 | Ebbsfleet United | Chesham United | 3 | : | 1 | 81 % | 12 % | 7 % | 1 | 3.99 | |||
| 08.11 | Borac Banja Luka | Radnik Bijeljina | 3 | : | 1 | 80 % | 13 % | 7 % | 1 | 3.99 | |||
| 07.11 | Slovan Bratislava | AS Trencin | 3 | : | 1 | 81 % | 12 % | 7 % | 1 | 3.98 | |||
| 11.11 | Senegal | Sudan | 3 | : | 1 | 80 % | 13 % | 7 % | 1 | 3.96 | |||
| 06.11 | Bayern Munich W | Werder Bremen W | 3 | : | 1 | 81 % | 11 % | 8 % | 1 | 3.95 | |||
| 07.11 | Zimbru | Sireți | 3 | : | 1 | 80 % | 12 % | 8 % | 1 | 3.91 | |||
| 09.11 | Ikorodu City FC | Inter Lagos | 2 | : | 0 | 80 % | 14 % | 6 % | 1 | 3.91 | |||
| 11.11 | Ghana | Somalia | 2 | : | 0 | 80 % | 13 % | 7 % | 1 | 3.91 | |||
| 07.11 | Koper | Mura | 3 | : | 1 | 79 % | 13 % | 8 % | 1 | 3.89 | |||
| 08.11 | Povltava FA | Viktoria Plzeň II | 1 | : | 3 | 7 % | 10 % | 83 % | 2 | -3.89 | |||
| 09.11 | HK MHk 32 Liptovský Mikuláš | MFK Bytča | 3 | : | 1 | 79 % | 13 % | 8 % | 1 | 3.88 | |||
| 08.11 | Cailungo | Tre Fiori | 1 | : | 3 | 7 % | 13 % | 80 % | 2 | -3.82 | |||
| 08.11 | Eintracht Norderstedt | Drochtersen-Assel | 1 | : | 3 | 8 % | 10 % | 82 % | 2 | -3.78 | |||
| 07.11 | VfB Oldenburg | St. Pauli II | 3 | : | 1 | 79 % | 12 % | 9 % | 1 | 3.76 | |||
| 08.11 | Carroi | Atlètic Club d'Escaldes | 1 | : | 3 | 8 % | 12 % | 80 % | 2 | -3.76 | |||
| 06.11 | Roskilde | HIK | 3 | : | 1 | 79 % | 13 % | 8 % | 1 | 3.71 | |||
| 08.11 | Atletico Nacional | Deportivo Pereira | 2 | : | 0 | 78 % | 15 % | 7 % | 1 | 3.71 | |||
| 07.11 | Al-Ahli Jeddah | Al Taawon | 3 | : | 1 | 78 % | 13 % | 9 % | 1 | 3.70 | |||
| 08.11 | Viking | KFUM Oslo | 3 | : | 1 | 78 % | 13 % | 9 % | 1 | 3.68 | |||
| 06.11 | Rapid Vienna | Wolfsberger AC | 3 | : | 1 | 78 % | 14 % | 8 % | 1 | 3.65 | |||
| 07.11 | Plymouth | Alvechurch | 3 | : | 1 | 78 % | 14 % | 8 % | 1 | 3.65 | |||
| 07.11 | Lens W | Lyon W | 1 | : | 3 | 8 % | 12 % | 80 % | 2 | -3.65 | |||
| 11.11 | Angola | South Sudan | 2 | : | 0 | 78 % | 14 % | 8 % | 1 | 3.65 | |||
| 06.11 | Chomutov | Slovan Velvary | 3 | : | 1 | 78 % | 12 % | 10 % | 1 | 3.64 | |||
| 06.11 | GAP Connah S Quay FC | Flint Town United | 3 | : | 1 | 78 % | 13 % | 9 % | 1 | 3.64 | |||
| 06.11 | Stade Nyonnais | Stade Lausanne-Ouchy | 1 | : | 3 | 8 % | 12 % | 80 % | 2 | -3.63 | |||
| 07.11 | Man City Damer | West Ham W | 3 | : | 1 | 78 % | 13 % | 9 % | 1 | 3.63 | |||
| 06.11 | Van | Pyunik Yerevan | 1 | : | 3 | 8 % | 13 % | 79 % | 2 | -3.57 | |||
| 06.11 | Illertissen | Ansbach | 3 | : | 1 | 77 % | 14 % | 9 % | 1 | 3.55 | |||
|
|
|||||||||||||
| 06.11 | Holywell | Airbus UK | 1 | : | 3 | 9 % | 13 % | 78 % | 2 | -3.53 | |||
| 07.11 | Mainz 05 | Bayern München | 1 | : | 3 | 9 % | 12 % | 79 % | 2 | -3.52 | |||
| 08.11 | Stockholm Internazionale | Piteå | 3 | : | 1 | 76 % | 14 % | 10 % | 1 | 3.52 | |||
| 07.11 | Chelmsford City | Farnborough | 3 | : | 1 | 77 % | 14 % | 9 % | 1 | 3.51 | |||
| 06.11 | Tikveš | Skopje | 3 | : | 1 | 76 % | 15 % | 9 % | 1 | 3.50 | |||
| 08.11 | Sabah FA | Şamaxı FK | 3 | : | 1 | 77 % | 15 % | 8 % | 1 | 3.49 | |||
| 07.11 | Dunajska Streda | FK Košice | 3 | : | 1 | 77 % | 14 % | 9 % | 1 | 3.48 | |||
| 09.11 | Universitario | UCV Moquegua | 3 | : | 1 | 76 % | 15 % | 9 % | 1 | 3.47 | |||
| 11.11 | Benin | Central African Republic | 2 | : | 0 | 76 % | 15 % | 9 % | 1 | 3.46 | |||
| 08.11 | Beijing Guoan | Chongqing Tongliang Long | 3 | : | 1 | 76 % | 14 % | 10 % | 1 | 3.45 | |||
| 06.11 | Al-Hazm | Al-Nassr | 1 | : | 3 | 9 % | 14 % | 77 % | 2 | -3.42 | |||
| 07.11 | Spartak Pribram | Milevsko | 3 | : | 1 | 76 % | 13 % | 11 % | 1 | 3.42 | |||
| 08.11 | Anorthosis | AC Omonia Nicosia | 1 | : | 3 | 9 % | 15 % | 76 % | 2 | -3.42 | |||
| 07.11 | Kitzbühel | Lochau | 3 | : | 1 | 76 % | 13 % | 11 % | 1 | 3.40 | |||
| 08.11 | Beşiktaş | Gençlerbirliği S.K. | 3 | : | 1 | 76 % | 15 % | 9 % | 1 | 3.39 | |||
| 06.11 | Neftchi Baku | Kapaz | 3 | : | 1 | 75 % | 16 % | 9 % | 1 | 3.37 | |||
| 07.11 | South Shields | Southport | 3 | : | 1 | 75 % | 15 % | 10 % | 1 | 3.36 | |||
| 09.11 | Antigua GFC | Malacateco | 2 | : | 0 | 75 % | 16 % | 9 % | 1 | 3.36 | |||
| 08.11 | Enugu Rangers | Kwara United FC | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.34 | |||
| 06.11 | Polessya | Veres Rivne | 2 | : | 0 | 74 % | 17 % | 9 % | 1 | 3.31 | |||
| 07.11 | Valmiera / BSS | Skanste | 3 | : | 1 | 75 % | 13 % | 12 % | 1 | 3.31 | |||
| 08.11 | Al Faisaly | Shabab Al Ordon | 2 | : | 0 | 75 % | 16 % | 9 % | 1 | 3.31 | |||
| 07.11 | Bradford | Marine | 3 | : | 1 | 75 % | 16 % | 9 % | 1 | 3.29 | |||
| 07.11 | Stranraer | Stirling Albion FC | 3 | : | 1 | 74 % | 16 % | 10 % | 1 | 3.28 | |||
| 08.11 | Estrela | Benfica | 1 | : | 3 | 10 % | 16 % | 74 % | 2 | -3.27 | |||
| 07.11 | České Budějovice U19 | Teplice U19 | 3 | : | 1 | 75 % | 13 % | 12 % | 1 | 3.24 | |||
| 11.11 | South Africa | Kenya | 2 | : | 0 | 73 % | 17 % | 10 % | 1 | 3.23 | |||
| 08.11 | CS Cartagines | Escorpiones Belén | 3 | : | 1 | 74 % | 17 % | 9 % | 1 | 3.22 | |||
| 12.11 | Czechia | Spain | 1 | : | 3 | 10 % | 17 % | 73 % | 2 | -3.22 | |||
| 07.11 | Hodonín | Polanka nad Odrou | 3 | : | 1 | 74 % | 15 % | 11 % | 1 | 3.21 | |||
| 09.11 | FAS | Fuerte San Francisco | 3 | : | 1 | 74 % | 16 % | 10 % | 1 | 3.21 | |||
| 06.11 | CD Marathon | Platense FC | 3 | : | 1 | 74 % | 16 % | 10 % | 1 | 3.20 | |||
| 07.11 | Guangzhou E-Power | Nanjing City | 3 | : | 1 | 73 % | 17 % | 10 % | 1 | 3.20 | |||
| 08.11 | Bali United | Persik Kediri | 3 | : | 1 | 74 % | 16 % | 10 % | 1 | 3.18 | |||
| 08.11 | Sokol Lanžhot | Nové Sady | 3 | : | 1 | 73 % | 14 % | 13 % | 1 | 3.15 | |||
| 06.11 | Djurgården W | Häcken W | 1 | : | 3 | 10 % | 15 % | 75 % | 2 | -3.12 | |||
| 06.11 | Mannsdorf-Großenzersdorf | Fach-Donaufeld | 3 | : | 1 | 73 % | 16 % | 11 % | 1 | 3.12 | |||
| 07.11 | Barnsley | Aldershot Town | 3 | : | 1 | 73 % | 17 % | 10 % | 1 | 3.11 | |||
| 08.11 | HK Spartak Moskva | Akron | 3 | : | 1 | 73 % | 17 % | 10 % | 1 | 3.11 | |||
| 08.11 | Pachtakor Tasjkent | Kokand-1912 | 2 | : | 0 | 73 % | 17 % | 10 % | 1 | 3.11 | |||
| 08.11 | Burnley U21 | Manchester United U21 | 1 | : | 3 | 10 % | 12 % | 78 % | 2 | -3.10 | |||
| 08.11 | Phönix Lübeck | Hamburger SV II | 3 | : | 1 | 72 % | 15 % | 13 % | 1 | 3.08 | |||
| 08.11 | Sparta Praha II | Aritma Praha | 3 | : | 1 | 73 % | 15 % | 12 % | 1 | 3.07 | |||
| 08.11 | Halmstad | Djurgårdens IF | 1 | : | 3 | 10 % | 16 % | 74 % | 2 | -3.07 | |||
| 09.11 | Atletico Madrid W | FC Levante Badalona W | 3 | : | 1 | 73 % | 16 % | 11 % | 1 | 3.07 | |||
| 08.11 | Sokol Zápy | Chrudim | 3 | : | 1 | 72 % | 16 % | 12 % | 1 | 3.06 | |||
| 10.11 | Real Madrid W | Paris FC W | 3 | : | 1 | 73 % | 17 % | 10 % | 1 | 3.06 | |||
| 07.11 | Persita | Isenmulang Kalteng | 3 | : | 1 | 72 % | 17 % | 11 % | 1 | 3.05 | |||
| 12.11 | San Marino | Belarus | 1 | : | 3 | 10 % | 18 % | 72 % | 2 | -3.05 | |||
| 06.11 | Newroz SC | Karbala | 2 | : | 0 | 71 % | 19 % | 10 % | 1 | 3.03 | |||
|
|
|||||||||||||
| 07.11 | Colchester | Worcester City | 3 | : | 1 | 71 % | 18 % | 11 % | 1 | 3.03 | |||
| 08.11 | Club Universidad de Chile | Cobresal | 3 | : | 1 | 72 % | 17 % | 11 % | 1 | 3.03 | |||
| 08.11 | Lech Poznan | Zagłębie Lubin | 3 | : | 1 | 72 % | 17 % | 11 % | 1 | 3.02 | |||
| 07.11 | Faetano | Domagnano | 1 | : | 2 | 11 % | 17 % | 72 % | 2 | -3.00 | |||
| 06.11 | Altglienicke | Tasmania Berlin | 2 | : | 1 | 71 % | 17 % | 12 % | 1 | 2.98 | |||
| 08.11 | AEK Athens FC | Levadiakos | 2 | : | 1 | 71 % | 18 % | 11 % | 1 | 2.98 | |||
| 07.11 | Kufstein | Wolfurt | 2 | : | 1 | 72 % | 15 % | 13 % | 1 | 2.97 | |||
| 08.11 | Shanghai Shenhua | Qingdao Youth Island | 2 | : | 1 | 72 % | 16 % | 12 % | 1 | 2.97 | |||
| 08.11 | Nykobing FC | Brabrand | 2 | : | 1 | 72 % | 17 % | 11 % | 1 | 2.97 | |||
| 11.11 | Congo DR | Sierra Leone | 2 | : | 1 | 71 % | 18 % | 11 % | 1 | 2.97 | |||
| 11.11 | Gabon | Lesotho | 2 | : | 1 | 71 % | 18 % | 11 % | 1 | 2.97 | |||
| 07.11 | Guastatoya | Suchitepéquez | 2 | : | 1 | 71 % | 19 % | 10 % | 1 | 2.96 | |||
| 07.11 | Huddersfield | Exeter City FC | 2 | : | 1 | 71 % | 18 % | 11 % | 1 | 2.96 | |||
| 10.11 | Salisbury | Braintree | 2 | : | 1 | 71 % | 17 % | 12 % | 1 | 2.95 | |||
| 06.11 | Sepahan FC | Malavan | 1 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 2.94 | |||
| 06.11 | BKMA | Alashkert | 1 | : | 2 | 11 % | 17 % | 72 % | 2 | -2.93 | |||
| 07.11 | RB Leipzig | Augsburg | 2 | : | 1 | 71 % | 16 % | 13 % | 1 | 2.93 | |||
| 08.11 | Svitavy | Turnov | 1 | : | 2 | 11 % | 13 % | 76 % | 2 | -2.93 | |||
| 06.11 | Trefelin | Colwyn Bay | 1 | : | 2 | 11 % | 16 % | 73 % | 2 | -2.92 | |||
| 07.11 | Luton | Forest Green | 2 | : | 1 | 71 % | 18 % | 11 % | 1 | 2.91 | |||
| 08.11 | Dynamos | Manica Diamonds | 1 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 2.91 | |||
| 07.11 | JDFS Alberts | JFK Ventspils | 2 | : | 1 | 71 % | 15 % | 14 % | 1 | 2.90 | |||
| 08.11 | Villarreal | Getafe | 2 | : | 1 | 70 % | 18 % | 12 % | 1 | 2.88 | |||
| 08.11 | Deportivo Saprissa | Puntarenas FC | 2 | : | 1 | 70 % | 19 % | 11 % | 1 | 2.87 | |||
| 07.11 | FC Levadia Tallinn | Kalju Nomme | 2 | : | 1 | 70 % | 17 % | 13 % | 1 | 2.86 | |||
| 07.11 | Metaloglobus | Dumbrăviţa | 2 | : | 1 | 69 % | 19 % | 12 % | 1 | 2.85 | |||
| 07.11 | FC BW Linz | Floridsdorfer AC | 2 | : | 1 | 70 % | 18 % | 12 % | 1 | 2.85 | |||
| 09.11 | CD Marathon | Atlético Choloma | 2 | : | 1 | 70 % | 18 % | 12 % | 1 | 2.84 | |||
| 08.11 | Dvůr Králové | Chrudim II | 2 | : | 1 | 70 % | 16 % | 14 % | 1 | 2.83 | |||
| 08.11 | Radomlje | Celje | 1 | : | 2 | 12 % | 17 % | 71 % | 2 | -2.83 | |||
| 08.11 | Goias | Ponte Preta | 2 | : | 1 | 69 % | 20 % | 11 % | 1 | 2.83 | |||
| 08.11 | Karlovy Vary | Ostrov | 2 | : | 1 | 70 % | 15 % | 15 % | 1 | 2.82 | |||
| 08.11 | CD Olimpia | Olancho | 2 | : | 1 | 70 % | 18 % | 12 % | 1 | 2.81 | |||
| 06.11 | Birmingham City U21 | West Ham United U21 | 1 | : | 2 | 12 % | 13 % | 75 % | 2 | -2.80 | |||
| 07.11 | AS Roma | Sassuolo | 2 | : | 1 | 69 % | 19 % | 12 % | 1 | 2.80 | |||
| 07.11 | Borussia Dortmund | SV Elversberg | 2 | : | 1 | 69 % | 17 % | 14 % | 1 | 2.78 | |||
| 07.11 | Gateshead | Tamworth | 1 | : | 2 | 11 % | 22 % | 67 % | 2 | -2.78 | |||
| 11.11 | Mali | Rwanda | 2 | : | 1 | 69 % | 19 % | 12 % | 1 | 2.78 | |||
| 07.11 | Philadelphia Union | Toronto FC | 2 | : | 1 | 70 % | 17 % | 13 % | 1 | 2.77 | |||
| 08.11 | FK Partizan | Macva | 2 | : | 1 | 69 % | 19 % | 12 % | 1 | 2.77 | |||
| 07.11 | Belshina | FC Isloch Minsk R. | 1 | : | 2 | 12 % | 20 % | 68 % | 2 | -2.75 | |||
| 07.11 | Baník Souš | Sokol Brozany | 2 | : | 1 | 69 % | 17 % | 14 % | 1 | 2.75 | |||
| 08.11 | Gent | Kortrijk | 2 | : | 1 | 69 % | 18 % | 13 % | 1 | 2.75 | |||
| 06.11 | Bnei Yehuda | Maccabi Ahi Nazareth | 2 | : | 1 | 69 % | 19 % | 12 % | 1 | 2.74 | |||
| 07.11 | Kuřim | FS Třebíč | 2 | : | 1 | 70 % | 16 % | 14 % | 1 | 2.74 | |||
| 08.11 | Medeama | Swedru All Blacks FC | 1 | : | 0 | 68 % | 22 % | 10 % | 1 | 2.74 | |||
| 08.11 | Vushtrria | Prishtina | 1 | : | 2 | 12 % | 20 % | 68 % | 2 | -2.73 | |||
| 09.11 | Napredak | OFK Bor 1919 | 2 | : | 1 | 69 % | 20 % | 11 % | 1 | 2.73 | |||
| 07.11 | SpVgg Unterhaching | Schwaben Augsburg | 2 | : | 1 | 69 % | 18 % | 13 % | 1 | 2.72 | |||
| 07.11 | Kecskeméti TE | Nagykanizsai ULE | 2 | : | 1 | 69 % | 19 % | 12 % | 1 | 2.72 | |||
|
|
|||||||||||||
| 06.11 | Oxford City | Leicester | 1 | : | 2 | 12 % | 19 % | 69 % | 2 | -2.71 | |||
| 07.11 | Hohenems | SK St. Johann | 2 | : | 1 | 69 % | 16 % | 15 % | 1 | 2.71 | |||
| 07.11 | Mansfield Town FC | Macclesfield | 2 | : | 1 | 69 % | 19 % | 12 % | 1 | 2.71 | |||
| 07.11 | Tatran Prešov | Humenné | 2 | : | 1 | 69 % | 18 % | 13 % | 1 | 2.71 | |||
| 08.11 | San Diego | Sporting Kansas City | 2 | : | 1 | 69 % | 17 % | 14 % | 1 | 2.71 | |||
| 07.11 | Rosario Central | Estudiantes de Rio Cuarto | 1 | : | 0 | 67 % | 22 % | 11 % | 1 | 2.70 | |||
| 07.11 | Vrchovina | Sigma Olomouc II | 1 | : | 2 | 13 % | 16 % | 71 % | 2 | -2.69 | |||
| 07.11 | Rosenborg | Start | 2 | : | 1 | 68 % | 18 % | 14 % | 1 | 2.68 | |||
| 08.11 | Louisville City FC | Miami FC | 2 | : | 1 | 68 % | 19 % | 13 % | 1 | 2.68 | |||
| 08.11 | HJK Helsingfors | AC Uleåborg | 2 | : | 1 | 69 % | 18 % | 13 % | 1 | 2.68 | |||
| 07.11 | Králův Dvůr | Příbram II | 2 | : | 1 | 69 % | 17 % | 14 % | 1 | 2.66 | |||
| 07.11 | Torpedo Moskva | FK Neftekhimik | 2 | : | 1 | 67 % | 21 % | 12 % | 1 | 2.66 | |||
| 06.11 | Brentford U21 | Wolves U21 | 2 | : | 1 | 68 % | 16 % | 16 % | 1 | 2.65 | |||
| 07.11 | Công An Nhân Dân | Ho Chi Minh | 2 | : | 1 | 67 % | 20 % | 13 % | 1 | 2.65 | |||
| 06.11 | BSG Chemie Leipzig | FC Rot-Weiß Erfurt | 1 | : | 2 | 13 % | 18 % | 69 % | 2 | -2.64 | |||
| 07.11 | Sparta Praha U19 | Slavia Praha U19 | 2 | : | 1 | 68 % | 16 % | 16 % | 1 | 2.64 | |||
| 08.11 | Accra Hearts of Oak SC | Kpando Heart of Lions FC | 1 | : | 0 | 67 % | 22 % | 11 % | 1 | 2.64 | |||
| 08.11 | Zrinjski | FK Sarajevo | 2 | : | 1 | 68 % | 20 % | 12 % | 1 | 2.64 | |||
| 11.11 | Tunisia | Libya | 2 | : | 1 | 67 % | 20 % | 13 % | 1 | 2.63 | |||
| 07.11 | Zemun | IMT Belgrad | 1 | : | 2 | 13 % | 19 % | 68 % | 2 | -2.62 | |||
| 08.11 | Neftchi | Olmaliq | 2 | : | 1 | 67 % | 20 % | 13 % | 1 | 2.62 | |||
| 08.11 | FC Midtjylland | Sonderjyske | 2 | : | 1 | 68 % | 18 % | 14 % | 1 | 2.62 | |||
| 08.11 | Catania | Sorrento | 2 | : | 1 | 67 % | 20 % | 13 % | 1 | 2.61 | |||
| 06.11 | Shillong Lajong | Chanmari | 2 | : | 1 | 68 % | 18 % | 14 % | 1 | 2.60 | |||
| 07.11 | Baník Sokolov | Slavoj Vyšehrad | 2 | : | 1 | 68 % | 16 % | 16 % | 1 | 2.60 | |||
| 07.11 | Arsenal | Hull City | 2 | : | 1 | 67 % | 19 % | 14 % | 1 | 2.60 | |||
| 08.11 | SHANGHAI SIPG | Shenyang Urban | 2 | : | 1 | 67 % | 18 % | 15 % | 1 | 2.60 | |||
| 07.11 | SV Wehen | Havelse | 2 | : | 1 | 68 % | 18 % | 14 % | 1 | 2.59 | |||
| 08.11 | FBC Melgar | Juan Pablo II College | 2 | : | 1 | 67 % | 20 % | 13 % | 1 | 2.59 | |||
| 07.11 | Forge | Atlético Ottawa | 2 | : | 1 | 68 % | 18 % | 14 % | 1 | 2.58 | |||
| 07.11 | Bars | Bishkek City | 2 | : | 1 | 67 % | 19 % | 14 % | 1 | 2.57 | |||
| 07.11 | Southampton U21 | Norwich City U21 | 2 | : | 1 | 68 % | 16 % | 16 % | 1 | 2.57 | |||
| 07.11 | Valencia | Real Madrid | 1 | : | 2 | 13 % | 20 % | 67 % | 2 | -2.57 | |||
| 08.11 | Port City | Basake Holy Stars | 1 | : | 0 | 66 % | 23 % | 11 % | 1 | 2.57 | |||
| 08.11 | Cambuur | PSV Eindhoven | 1 | : | 2 | 13 % | 17 % | 70 % | 2 | -2.57 | |||
| 10.11 | Cacahuatique | Firpo | 1 | : | 2 | 13 % | 20 % | 67 % | 2 | -2.57 | |||
Vitisport är en oberoende sportinformationsplattform som fokuserar på matchförhandsanalyser, statistiska genomgångar och allmänna sportkommentarer, främst inom fotboll samt utvalda internationella tävlingar. Syftet med webbplatsen är att erbjuda sammanhang, data och en informativ överblick av kommande sportevenemang.
Vitisport är inte ett spelbolag och tar inte emot några insatser. Allt innehåll på webbplatsen har ett uteslutande informativt och underhållande syfte och baseras på offentligt tillgänglig data, historisk statistik och generell sportanalys.
Även om vi erbjuder tips för flera sporter är vår flaggskeppssida Fotbollstips, som drivs av vår ursprungliga INDEX-koefficient som utvärderar båda lagens chanser i en match. En another viktig pelare är vår hemsida optimerad för Gratis speltips, där du också hittar AKO-spel, Value Bets, OVER/UNDER och aktuella trender.
Sportspel ska alltid betraktas som en form av underhållning och inte som ett sätt att tjäna pengar. Resultaten är oförutsägbara och det finns alltid en risk att hela insatsen förloras. Spela endast för pengar som du har råd att förlora.
Det rekommenderas att fastställa en tydlig månadsbudget för nöje och att hålla den åtskild från nödvändiga utgifter såsom boende, räkningar, mat eller sparande. Många användare tillämpar även fasta gränser per spel eller per dag.
Undvik att jaga förluster och spela inte under stress, trötthet eller emotionell press. Att föra en enkel översikt över gjorda spel kan bidra till bättre kontroll och mer genomtänkta beslut.
Alla tips, analyser och prognoser på denna webbplats är endast avsedda för informationsändamål. De garanterar inga resultat och ska inte betraktas som finansiell eller investeringsrådgivning. Respektera alltid gällande lagstiftning och åldersgränser.
Om spelandet upphör att vara underhållning eller om en känsla av bristande kontroll uppstår, rekommenderas att ta en paus och söka stöd. Personligt välbefinnande är alltid viktigare än något enskilt sportresultat.