Matchutfallen är i det här fallet inte sorterade efter datum eller tävling, utan efter sannolikheten för framgång baserat på vår uppskattning av den troliga vinnaren.
Alla speltips från olika tävlingar är sorterade efter INDEX-värdet. INDEX-värdet representerar, förenklat, det dubbla av den förväntade poäng- eller målskillnaden, beräknat av vår algoritm. Du kan klicka på varje rad för att öppna speltipset och se detaljerad statistik om matchen.
Om ett speltips i slutet av raden är markerat med siffran 1 på grön bakgrund betyder det att vår algoritm favoriserar hemmalaget att vinna. Om det istället är markerat med siffran 2 på röd bakgrund innebär det att vår algoritm förutspår en seger för bortalaget.
Betrakta alltid speltips som inspiration och som en icke-bindande åsikt. Om du deltar i spel på sportevenemang, hantera alltid dina pengar med försiktighet. Investera aldrig mer pengar än du har råd att förlora utan att hamna i ekonomiska svårigheter. Denna princip gäller för alla typer av finansiella investeringar.
| Fotboll speltips | VITISPORT TIP | INDEX | |||||||||||
| score | 1 | 0 | 2 | tip | |||||||||
| 08.11 | Barcelona W | Madrid CFF W | 4 | : | 1 | 95 % | 3 % | 2 % | 1 | 6.96 | |||
| 08.11 | Tre Penne | Murata | 4 | : | 1 | 91 % | 6 % | 3 % | 1 | 5.76 | |||
| 14.11 | Sokol Hostouň | Hvězda Cheb | 4 | : | 1 | 88 % | 7 % | 5 % | 1 | 5.05 | |||
| 08.11 | FC Santa Coloma | Ordino | 3 | : | 1 | 87 % | 8 % | 5 % | 1 | 4.93 | |||
| 08.11 | Slavia Praha | Artis | 3 | : | 1 | 87 % | 9 % | 4 % | 1 | 4.91 | |||
| 14.11 | Hohenems | Lochau | 3 | : | 1 | 87 % | 8 % | 5 % | 1 | 4.90 | |||
| 14.11 | Lyon W | Saint-Malo W | 3 | : | 1 | 87 % | 8 % | 5 % | 1 | 4.88 | |||
| 08.11 | Viimsi | Nõmme Kalju II | 3 | : | 1 | 87 % | 7 % | 6 % | 1 | 4.86 | |||
| 08.11 | Sporting Escaldes | Inter Club d'Escaldes | 1 | : | 3 | 5 % | 8 % | 87 % | 2 | -4.86 | |||
| 08.11 | Celtic | Kilmarnock | 3 | : | 1 | 86 % | 9 % | 5 % | 1 | 4.71 | |||
| 10.11 | Roma W | Servette Chênois W | 3 | : | 1 | 85 % | 10 % | 5 % | 1 | 4.59 | |||
| 08.11 | Al Sahel | Al Kuwait | 1 | : | 3 | 5 % | 10 % | 85 % | 2 | -4.56 | |||
| 14.11 | Prostejov B | Baťov | 3 | : | 1 | 84 % | 9 % | 7 % | 1 | 4.48 | |||
| 08.11 | Milsami Orhei | CSF Bălți | 3 | : | 1 | 84 % | 10 % | 6 % | 1 | 4.41 | |||
|
|
|||||||||||||
| 11.11 | Egypt | Malawi | 3 | : | 1 | 83 % | 11 % | 6 % | 1 | 4.38 | |||
| 11.11 | Morocco | Niger | 3 | : | 1 | 83 % | 11 % | 6 % | 1 | 4.29 | |||
| 14.11 | Křimice | Nyrsko | 3 | : | 1 | 83 % | 10 % | 7 % | 1 | 4.23 | |||
| 11.11 | Algeria | Togo | 3 | : | 1 | 82 % | 12 % | 6 % | 1 | 4.12 | |||
| 11.11 | Barcelona W | Arsenal W | 3 | : | 1 | 81 % | 12 % | 7 % | 1 | 4.06 | |||
| 08.11 | Borac Banja Luka | Radnik Bijeljina | 3 | : | 1 | 80 % | 13 % | 7 % | 1 | 3.99 | |||
| 13.11 | Coleraine FC | Portadown | 3 | : | 1 | 81 % | 12 % | 7 % | 1 | 3.99 | |||
| 11.11 | Senegal | Sudan | 3 | : | 1 | 80 % | 13 % | 7 % | 1 | 3.96 | |||
| 14.11 | Neftchi | Bunyodkor Tasjkent | 3 | : | 1 | 80 % | 13 % | 7 % | 1 | 3.93 | |||
| 11.11 | Ghana | Somalia | 2 | : | 0 | 80 % | 13 % | 7 % | 1 | 3.91 | |||
| 09.11 | Ikorodu City FC | Inter Lagos | 2 | : | 0 | 80 % | 14 % | 6 % | 1 | 3.90 | |||
| 14.11 | Alianza Lima | FC Cajamarca | 3 | : | 1 | 80 % | 13 % | 7 % | 1 | 3.89 | |||
| 14.11 | Strání | Břeclav | 3 | : | 1 | 80 % | 11 % | 9 % | 1 | 3.87 | |||
| 09.11 | HK MHk 32 Liptovský Mikuláš | MFK Bytča | 3 | : | 1 | 79 % | 13 % | 8 % | 1 | 3.86 | |||
| 08.11 | Povltava FA | Viktoria Plzeň II | 1 | : | 3 | 7 % | 11 % | 82 % | 2 | -3.85 | |||
| 08.11 | Cray Wanderers | Stockport County FC | 1 | : | 3 | 7 % | 13 % | 80 % | 2 | -3.83 | |||
| 08.11 | Cailungo | Tre Fiori | 1 | : | 3 | 8 % | 13 % | 79 % | 2 | -3.79 | |||
| 08.11 | Eintracht Norderstedt | Drochtersen-Assel | 1 | : | 3 | 8 % | 10 % | 82 % | 2 | -3.78 | |||
| 08.11 | Carroi | Atlètic Club d'Escaldes | 1 | : | 3 | 8 % | 12 % | 80 % | 2 | -3.78 | |||
| 08.11 | Atletico Nacional | Deportivo Pereira | 2 | : | 0 | 78 % | 15 % | 7 % | 1 | 3.70 | |||
| 08.11 | Viking | KFUM Oslo | 3 | : | 1 | 78 % | 13 % | 9 % | 1 | 3.69 | |||
| 11.11 | Angola | South Sudan | 2 | : | 0 | 78 % | 14 % | 8 % | 1 | 3.65 | |||
| 08.11 | Montego Bay United | Molynes United | 3 | : | 1 | 78 % | 14 % | 8 % | 1 | 3.64 | |||
| 14.11 | Real Madrid W | FC Levante Badalona W | 3 | : | 1 | 77 % | 14 % | 9 % | 1 | 3.62 | |||
| 13.11 | Scotland | FYR Macedonia | 3 | : | 1 | 77 % | 15 % | 8 % | 1 | 3.59 | |||
| 14.11 | Quick Boys | Almere City II | 3 | : | 1 | 77 % | 13 % | 10 % | 1 | 3.52 | |||
| 08.11 | Stockholm Internazionale | Piteå | 3 | : | 1 | 76 % | 14 % | 10 % | 1 | 3.51 | |||
| 11.11 | Colombe | Victoria United | 2 | : | 0 | 76 % | 16 % | 8 % | 1 | 3.51 | |||
| 08.11 | Sabah FA | Şamaxı FK | 3 | : | 1 | 77 % | 15 % | 8 % | 1 | 3.49 | |||
| 09.11 | Universitario | UCV Moquegua | 3 | : | 1 | 76 % | 15 % | 9 % | 1 | 3.48 | |||
| 11.11 | Benin | Central African Republic | 2 | : | 0 | 76 % | 15 % | 9 % | 1 | 3.46 | |||
| 08.11 | Beijing Guoan | Chongqing Tongliang Long | 3 | : | 1 | 76 % | 14 % | 10 % | 1 | 3.45 | |||
| 08.11 | Beşiktaş | Gençlerbirliği S.K. | 3 | : | 1 | 76 % | 15 % | 9 % | 1 | 3.39 | |||
| 08.11 | Anorthosis | AC Omonia Nicosia | 1 | : | 3 | 9 % | 15 % | 76 % | 2 | -3.36 | |||
| 09.11 | Antigua GFC | Malacateco | 2 | : | 0 | 75 % | 16 % | 9 % | 1 | 3.36 | |||
| 08.11 | Enugu Rangers | Kwara United FC | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.34 | |||
| 14.11 | Opava U19 | Pardubice U19 | 3 | : | 1 | 75 % | 13 % | 12 % | 1 | 3.34 | |||
| 08.11 | Al Faisaly | Shabab Al Ordon | 2 | : | 0 | 75 % | 16 % | 9 % | 1 | 3.30 | |||
| 08.11 | Estrela | Benfica | 1 | : | 3 | 10 % | 16 % | 74 % | 2 | -3.27 | |||
| 11.11 | South Africa | Kenya | 2 | : | 0 | 73 % | 17 % | 10 % | 1 | 3.22 | |||
| 08.11 | CS Cartagines | Escorpiones Belén | 3 | : | 1 | 73 % | 17 % | 10 % | 1 | 3.21 | |||
| 12.11 | Czechia | Spain | 1 | : | 3 | 10 % | 17 % | 73 % | 2 | -3.21 | |||
| 13.11 | Viktoria Plzeň II | Loko Vltavín | 3 | : | 1 | 74 % | 15 % | 11 % | 1 | 3.21 | |||
| 13.11 | Glentoran | Bangor | 2 | : | 0 | 74 % | 16 % | 10 % | 1 | 3.21 | |||
| 09.11 | FAS | Fuerte San Francisco | 3 | : | 1 | 73 % | 17 % | 10 % | 1 | 3.20 | |||
| 08.11 | Bali United | Persik Kediri | 3 | : | 1 | 73 % | 17 % | 10 % | 1 | 3.15 | |||
| 10.11 | Salisbury | Braintree | 3 | : | 1 | 73 % | 16 % | 11 % | 1 | 3.15 | |||
| 08.11 | Sparta Praha II | Aritma Praha | 3 | : | 1 | 73 % | 15 % | 12 % | 1 | 3.11 | |||
| 08.11 | HK Spartak Moskva | Akron | 3 | : | 1 | 73 % | 17 % | 10 % | 1 | 3.11 | |||
| 08.11 | Pachtakor Tasjkent | Kokand-1912 | 2 | : | 0 | 72 % | 18 % | 10 % | 1 | 3.09 | |||
|
|
|||||||||||||
| 14.11 | SGV Freiberg | Eintracht Trier | 3 | : | 1 | 73 % | 15 % | 12 % | 1 | 3.09 | |||
| 08.11 | Halmstad | Djurgårdens IF | 1 | : | 3 | 10 % | 16 % | 74 % | 2 | -3.08 | |||
| 08.11 | Burnley U21 | Manchester United U21 | 1 | : | 3 | 11 % | 12 % | 77 % | 2 | -3.08 | |||
| 08.11 | Sokol Zápy | Chrudim | 3 | : | 1 | 72 % | 16 % | 12 % | 1 | 3.08 | |||
| 08.11 | Phönix Lübeck | Hamburger SV II | 3 | : | 1 | 72 % | 15 % | 13 % | 1 | 3.07 | |||
| 10.11 | Real Madrid W | Paris FC W | 3 | : | 1 | 73 % | 17 % | 10 % | 1 | 3.06 | |||
| 08.11 | Lech Poznan | Zagłębie Lubin | 3 | : | 1 | 72 % | 17 % | 11 % | 1 | 3.05 | |||
| 09.11 | Atletico Madrid W | FC Levante Badalona W | 3 | : | 1 | 72 % | 17 % | 11 % | 1 | 3.05 | |||
| 12.11 | San Marino | Belarus | 1 | : | 3 | 10 % | 18 % | 72 % | 2 | -3.05 | |||
| 08.11 | Sokol Lanžhot | Nové Sady | 3 | : | 1 | 73 % | 14 % | 13 % | 1 | 3.04 | |||
| 08.11 | Club Universidad de Chile | Cobresal | 3 | : | 1 | 72 % | 17 % | 11 % | 1 | 3.02 | |||
| 13.11 | Larne | Dungannon Swifts | 2 | : | 1 | 72 % | 17 % | 11 % | 1 | 2.99 | |||
| 08.11 | Nykobing FC | Brabrand | 2 | : | 1 | 72 % | 17 % | 11 % | 1 | 2.98 | |||
| 08.11 | AEK Athens FC | Levadiakos | 2 | : | 1 | 71 % | 18 % | 11 % | 1 | 2.98 | |||
| 08.11 | Shanghai Shenhua | Qingdao Youth Island | 2 | : | 1 | 72 % | 16 % | 12 % | 1 | 2.97 | |||
| 11.11 | Gabon | Lesotho | 2 | : | 1 | 71 % | 18 % | 11 % | 1 | 2.97 | |||
| 11.11 | Congo DR | Sierra Leone | 2 | : | 1 | 71 % | 18 % | 11 % | 1 | 2.96 | |||
| 08.11 | Svitavy | Turnov | 1 | : | 2 | 11 % | 14 % | 75 % | 2 | -2.91 | |||
| 14.11 | Gateshead | Barrow | 1 | : | 2 | 11 % | 17 % | 72 % | 2 | -2.91 | |||
| 14.11 | Vysoké Mýto | Kolín | 2 | : | 1 | 71 % | 15 % | 14 % | 1 | 2.89 | |||
| 08.11 | Villarreal | Getafe | 2 | : | 1 | 70 % | 18 % | 12 % | 1 | 2.87 | |||
| 08.11 | Deportivo Saprissa | Puntarenas FC | 2 | : | 1 | 70 % | 19 % | 11 % | 1 | 2.87 | |||
| 14.11 | MFK Bytča | Petržalka | 1 | : | 2 | 12 % | 17 % | 71 % | 2 | -2.86 | |||
| 14.11 | Weiche Flensburg | Werder Bremen II | 2 | : | 1 | 70 % | 16 % | 14 % | 1 | 2.86 | |||
| 08.11 | Dvůr Králové | Chrudim II | 2 | : | 1 | 70 % | 16 % | 14 % | 1 | 2.83 | |||
| 08.11 | Radomlje | Celje | 1 | : | 2 | 12 % | 17 % | 71 % | 2 | -2.83 | |||
| 08.11 | Goias | Ponte Preta | 2 | : | 1 | 69 % | 20 % | 11 % | 1 | 2.83 | |||
| 09.11 | CD Marathon | Atlético Choloma | 2 | : | 1 | 70 % | 18 % | 12 % | 1 | 2.83 | |||
| 08.11 | CD Olimpia | Olancho | 2 | : | 1 | 70 % | 18 % | 12 % | 1 | 2.81 | |||
| 11.11 | Mali | Rwanda | 2 | : | 1 | 69 % | 19 % | 12 % | 1 | 2.78 | |||
| 08.11 | Karlovy Vary | Ostrov | 2 | : | 1 | 69 % | 16 % | 15 % | 1 | 2.77 | |||
| 08.11 | FK Partizan | Macva | 2 | : | 1 | 69 % | 19 % | 12 % | 1 | 2.77 | |||
| 08.11 | Gent | Kortrijk | 2 | : | 1 | 70 % | 18 % | 12 % | 1 | 2.76 | |||
| 13.11 | Chotebor | Bedrichov | 2 | : | 1 | 70 % | 16 % | 14 % | 1 | 2.76 | |||
| 08.11 | Medeama | Swedru All Blacks FC | 1 | : | 0 | 68 % | 22 % | 10 % | 1 | 2.75 | |||
| 08.11 | Vushtrria | Prishtina | 1 | : | 2 | 12 % | 20 % | 68 % | 2 | -2.73 | |||
| 14.11 | Slovan Liberec W | Prague Raptors W | 2 | : | 1 | 70 % | 15 % | 15 % | 1 | 2.73 | |||
| 09.11 | Napredak | OFK Bor 1919 | 2 | : | 1 | 69 % | 20 % | 11 % | 1 | 2.72 | |||
| 08.11 | San Diego | Sporting Kansas City | 2 | : | 1 | 69 % | 17 % | 14 % | 1 | 2.71 | |||
| 08.11 | Louisville City FC | Miami FC | 2 | : | 1 | 68 % | 19 % | 13 % | 1 | 2.69 | |||
| 08.11 | HJK Helsingfors | AC Uleåborg | 2 | : | 1 | 69 % | 18 % | 13 % | 1 | 2.68 | |||
| 14.11 | Carlisle | Boston United | 2 | : | 1 | 68 % | 19 % | 13 % | 1 | 2.67 | |||
| 08.11 | Accra Hearts of Oak SC | Kpando Heart of Lions FC | 1 | : | 0 | 67 % | 22 % | 11 % | 1 | 2.64 | |||
| 08.11 | Zrinjski | FK Sarajevo | 2 | : | 1 | 68 % | 20 % | 12 % | 1 | 2.64 | |||
| 14.11 | TSC Backa Topola | Jedinstvo Ub | 2 | : | 1 | 67 % | 21 % | 12 % | 1 | 2.64 | |||
| 11.11 | Tunisia | Libya | 2 | : | 1 | 67 % | 20 % | 13 % | 1 | 2.62 | |||
| 14.11 | Tatran Všechovice | Kozlovice | 2 | : | 1 | 68 % | 16 % | 16 % | 1 | 2.62 | |||
| 08.11 | Catania | Sorrento | 2 | : | 1 | 67 % | 20 % | 13 % | 1 | 2.61 | |||
| 08.11 | FC Midtjylland | Sonderjyske | 2 | : | 1 | 68 % | 18 % | 14 % | 1 | 2.61 | |||
| 08.11 | SHANGHAI SIPG | Shenyang Urban | 2 | : | 1 | 67 % | 18 % | 15 % | 1 | 2.60 | |||
|
|
|||||||||||||
| 08.11 | FBC Melgar | Juan Pablo II College | 2 | : | 1 | 67 % | 20 % | 13 % | 1 | 2.59 | |||
| 08.11 | Neftchi | Olmaliq | 2 | : | 1 | 67 % | 20 % | 13 % | 1 | 2.59 | |||
| 14.11 | Pardubice II | Varnsdorf | 2 | : | 1 | 67 % | 18 % | 15 % | 1 | 2.59 | |||
| 14.11 | Táborsko II | Rokycany | 2 | : | 1 | 68 % | 17 % | 15 % | 1 | 2.58 | |||
| 08.11 | Port City | Basake Holy Stars | 1 | : | 0 | 66 % | 23 % | 11 % | 1 | 2.57 | |||
| 08.11 | Cambuur | PSV Eindhoven | 1 | : | 2 | 13 % | 17 % | 70 % | 2 | -2.57 | |||
| 13.11 | Ospitaletto | Dolomiti Bellunesi | 2 | : | 1 | 67 % | 21 % | 12 % | 1 | 2.57 | |||
| 08.11 | Bars | Bishkek City | 2 | : | 1 | 67 % | 19 % | 14 % | 1 | 2.56 | |||
| 08.11 | Pafos | Omonia 29is Maiou | 2 | : | 1 | 67 % | 20 % | 13 % | 1 | 2.56 | |||
| 14.11 | Horní Ředice | Sokol Zápy | 1 | : | 2 | 13 % | 17 % | 70 % | 2 | -2.55 | |||
| 08.11 | Bendel Insurance FC | Niger Tornadoes FC | 1 | : | 0 | 66 % | 22 % | 12 % | 1 | 2.53 | |||
| 08.11 | Barau FC | Shooting Stars SC | 1 | : | 0 | 65 % | 23 % | 12 % | 1 | 2.52 | |||
| 14.11 | Aritma Praha | Jiskra Domažlice | 1 | : | 2 | 14 % | 17 % | 69 % | 2 | -2.52 | |||
| 14.11 | Livingston | Morton | 2 | : | 1 | 66 % | 21 % | 13 % | 1 | 2.52 | |||
| 11.11 | Cameroon | Namibia | 2 | : | 1 | 66 % | 21 % | 13 % | 1 | 2.50 | |||
| 14.11 | Norway | Wales | 2 | : | 1 | 66 % | 21 % | 13 % | 1 | 2.50 | |||
| 13.11 | Hluboka nad Vltavou | Slavoj Český Krumlov | 2 | : | 1 | 66 % | 18 % | 16 % | 1 | 2.49 | |||
| 14.11 | Southend | Aldershot Town | 2 | : | 1 | 67 % | 19 % | 14 % | 1 | 2.49 | |||
| 08.11 | Bedrichov | Žďár nad Sázavou | 1 | : | 2 | 14 % | 16 % | 70 % | 2 | -2.48 | |||
| 08.11 | Egnatia Rrogozhinë | FK Vora | 2 | : | 1 | 66 % | 22 % | 12 % | 1 | 2.48 | |||
| 14.11 | Lustenau | Kitzbühel | 1 | : | 2 | 14 % | 16 % | 70 % | 2 | -2.48 | |||
| 08.11 | Humble Lions | Cavalier | 1 | : | 2 | 14 % | 21 % | 65 % | 2 | -2.47 | |||
| 08.11 | Ural | Volga Uljanovsk | 2 | : | 1 | 65 % | 22 % | 13 % | 1 | 2.46 | |||
| 08.11 | Ashanti Gold | Young Apostles FC | 1 | : | 0 | 64 % | 24 % | 12 % | 1 | 2.46 | |||
| 08.11 | Korhogo | ASEC Mimosas | 0 | : | 1 | 13 % | 25 % | 62 % | 2 | -2.46 | |||
| 13.11 | Andorra | Gibraltar | 2 | : | 1 | 65 % | 21 % | 14 % | 1 | 2.46 | |||
| 11.11 | Burkina Faso | Mauritania | 2 | : | 1 | 65 % | 21 % | 14 % | 1 | 2.44 | |||
| 14.11 | Uničov | Zlín II | 2 | : | 1 | 65 % | 19 % | 16 % | 1 | 2.44 | |||
| 14.11 | AFC Leopards | Mombasa Elite | 1 | : | 0 | 64 % | 24 % | 12 % | 1 | 2.43 | |||
| 08.11 | San Carlos | Perez Zeledon | 2 | : | 1 | 65 % | 21 % | 14 % | 1 | 2.42 | |||
| 10.11 | Cacahuatique | Firpo | 1 | : | 2 | 14 % | 21 % | 65 % | 2 | -2.42 | |||
| 08.11 | Haugesund | ODD Ballklubb | 2 | : | 1 | 65 % | 18 % | 17 % | 1 | 2.41 | |||
| 08.11 | Freiburg | Union Berlin | 2 | : | 1 | 65 % | 19 % | 16 % | 1 | 2.41 | |||
| 14.11 | Kosmonosy | Trutnov | 2 | : | 1 | 65 % | 18 % | 17 % | 1 | 2.41 | |||
| 14.11 | Bari | Foggia | 2 | : | 1 | 65 % | 21 % | 14 % | 1 | 2.40 | |||
| 14.11 | VVV-Venlo | FC Eindhoven | 2 | : | 1 | 65 % | 19 % | 16 % | 1 | 2.39 | |||
| 08.11 | Club Brugge | Anderlecht | 2 | : | 1 | 65 % | 20 % | 15 % | 1 | 2.38 | |||
| 12.11 | England | Croatia | 2 | : | 1 | 65 % | 21 % | 14 % | 1 | 2.36 | |||
| 08.11 | Petržalka | Žilina II | 2 | : | 1 | 65 % | 20 % | 15 % | 1 | 2.34 | |||
| 08.11 | Bolívar | The Strongest | 2 | : | 1 | 65 % | 19 % | 16 % | 1 | 2.33 | |||
| 12.11 | Montenegro | Latvia | 2 | : | 1 | 65 % | 21 % | 14 % | 1 | 2.33 | |||
| 13.11 | Slovakia | Faroe Islands | 2 | : | 1 | 65 % | 21 % | 14 % | 1 | 2.33 | |||
| 14.11 | Dordrecht | Heracles | 1 | : | 2 | 15 % | 18 % | 67 % | 2 | -2.33 | |||
| 14.11 | Deportivo Maldonado | Cerro | 2 | : | 1 | 64 % | 22 % | 14 % | 1 | 2.33 | |||
| 08.11 | London City Lionesses | Birmingham City W | 2 | : | 1 | 64 % | 20 % | 16 % | 1 | 2.30 | |||
| 14.11 | Almere City FC | Helmond Sport | 2 | : | 1 | 64 % | 19 % | 17 % | 1 | 2.30 | |||
| 08.11 | Suwon Bluewings | Yongin City | 2 | : | 1 | 63 % | 22 % | 15 % | 1 | 2.29 | |||
| 14.11 | Austria | Rep. Of Ireland | 2 | : | 1 | 63 % | 22 % | 15 % | 1 | 2.29 | |||
| 08.11 | Zenit | FC Rostov | 2 | : | 1 | 63 % | 22 % | 15 % | 1 | 2.28 | |||
| 12.11 | Millonarios | Alianza Valledupar | 2 | : | 1 | 63 % | 23 % | 14 % | 1 | 2.26 | |||
|
|
|||||||||||||
| 08.11 | AZ Alkmaar | Groningen | 2 | : | 1 | 63 % | 20 % | 17 % | 1 | 2.23 | |||
| 08.11 | SS Monopoli | Cosenza | 2 | : | 1 | 63 % | 22 % | 15 % | 1 | 2.22 | |||
| 08.11 | Iraklis 1908 | Panathinaikos | 1 | : | 2 | 15 % | 22 % | 63 % | 2 | -2.22 | |||
| 09.11 | FC Iberia 1999 | Gagra | 2 | : | 1 | 63 % | 22 % | 15 % | 1 | 2.22 | |||
| 14.11 | Újezd Praha 4 | Štětí | 2 | : | 1 | 63 % | 18 % | 19 % | 1 | 2.22 | |||
| 08.11 | Viktoria Plzeň W | Horní Heršpice W | 2 | : | 1 | 64 % | 17 % | 19 % | 1 | 2.21 | |||
| 08.11 | Liverpool W | Arsenal W | 1 | : | 2 | 15 % | 19 % | 66 % | 2 | -2.21 | |||
| 08.11 | 1899 Hoffenheim | FC Schalke 04 | 2 | : | 1 | 64 % | 19 % | 17 % | 1 | 2.21 | |||
| 14.11 | Dukla Praha II | Povltava FA | 2 | : | 1 | 64 % | 19 % | 17 % | 1 | 2.21 | |||
| 08.11 | Rio Ave | SC Braga | 1 | : | 2 | 15 % | 22 % | 63 % | 2 | -2.19 | |||
| 08.11 | Karviná II | Vsetín | 2 | : | 1 | 63 % | 20 % | 17 % | 1 | 2.18 | |||
| 14.11 | SVG Reichenau | Imst | 1 | : | 2 | 16 % | 17 % | 67 % | 2 | -2.17 | |||
| 14.11 | Vrchovina | Hodonín | 1 | : | 2 | 16 % | 19 % | 65 % | 2 | -2.15 | |||
| 14.11 | Portugal | Denmark | 2 | : | 1 | 61 % | 23 % | 16 % | 1 | 2.13 | |||
| 08.11 | Rotor Volgograd | Leningradets | 2 | : | 1 | 61 % | 24 % | 15 % | 1 | 2.12 | |||
| 08.11 | Yverdon Sport | Neuchatel Xamax FC | 2 | : | 1 | 62 % | 21 % | 17 % | 1 | 2.12 | |||
| 11.11 | Uganda | Botswana | 2 | : | 1 | 61 % | 23 % | 16 % | 1 | 2.12 | |||
| 08.11 | RSV Eintracht | Erzgebirge Aue | 1 | : | 2 | 16 % | 20 % | 64 % | 2 | -2.11 | |||
| 14.11 | Exeter City FC | Cheltenham | 2 | : | 1 | 61 % | 23 % | 16 % | 1 | 2.11 | |||
| 14.11 | Kaiserslautern II | VfR Aalen | 1 | : | 2 | 16 % | 19 % | 65 % | 2 | -2.10 | |||
| 11.11 | SL Benfica W | Austria Wien W | 2 | : | 1 | 61 % | 23 % | 16 % | 1 | 2.09 | |||
| 08.11 | Syunik | Gandzasar | 2 | : | 1 | 62 % | 21 % | 17 % | 1 | 2.08 | |||
| 08.11 | Emmen | MVV | 2 | : | 1 | 62 % | 20 % | 18 % | 1 | 2.08 | |||
| 08.11 | Sport Boys | UTC Cajamarca | 2 | : | 1 | 62 % | 22 % | 16 % | 1 | 2.08 | |||
| 08.11 | Brumov | Šternberk | 1 | : | 2 | 16 % | 16 % | 68 % | 2 | -2.07 | |||
| 08.11 | Erbil SC | Gharraf | 1 | : | 0 | 61 % | 24 % | 15 % | 1 | 2.07 | |||
| 08.11 | Dreams | Debibi United | 1 | : | 0 | 60 % | 26 % | 14 % | 1 | 2.07 | |||
| 11.11 | Mozambique | Ethiopia | 2 | : | 1 | 61 % | 23 % | 16 % | 1 | 2.07 | |||
| 08.11 | Ranchers Bees | Enyimba | 1 | : | 0 | 61 % | 25 % | 14 % | 1 | 2.06 | |||
| 14.11 | Stenhousemuir | Queen's Park | 1 | : | 0 | 60 % | 24 % | 16 % | 1 | 2.06 | |||
| 08.11 | Lecco | Juventus U23 | 2 | : | 1 | 61 % | 24 % | 15 % | 1 | 2.05 | |||
| 08.11 | Warri Wolves FC | Katsina United FC | 1 | : | 0 | 60 % | 25 % | 15 % | 1 | 2.04 | |||
| 14.11 | Neratovice-Byškovice | Velké Hamry | 2 | : | 1 | 61 % | 21 % | 18 % | 1 | 2.04 | |||
| 14.11 | Kosovo | Israel | 2 | : | 1 | 61 % | 23 % | 16 % | 1 | 2.03 | |||
| 08.11 | Atletico Madrid | Barcelona | 1 | : | 2 | 17 % | 22 % | 61 % | 2 | -2.02 | |||
| 11.11 | Juventus W | Lyon W | 1 | : | 2 | 16 % | 23 % | 61 % | 2 | -2.02 | |||
Vitisport är en oberoende sportinformationsplattform som fokuserar på matchförhandsanalyser, statistiska genomgångar och allmänna sportkommentarer, främst inom fotboll samt utvalda internationella tävlingar. Syftet med webbplatsen är att erbjuda sammanhang, data och en informativ överblick av kommande sportevenemang.
Vitisport är inte ett spelbolag och tar inte emot några insatser. Allt innehåll på webbplatsen har ett uteslutande informativt och underhållande syfte och baseras på offentligt tillgänglig data, historisk statistik och generell sportanalys.
Även om vi erbjuder tips för flera sporter är vår flaggskeppssida Fotbollstips, som drivs av vår ursprungliga INDEX-koefficient som utvärderar båda lagens chanser i en match. En another viktig pelare är vår hemsida optimerad för Gratis speltips, där du också hittar AKO-spel, Value Bets, OVER/UNDER och aktuella trender.
Sportspel ska alltid betraktas som en form av underhållning och inte som ett sätt att tjäna pengar. Resultaten är oförutsägbara och det finns alltid en risk att hela insatsen förloras. Spela endast för pengar som du har råd att förlora.
Det rekommenderas att fastställa en tydlig månadsbudget för nöje och att hålla den åtskild från nödvändiga utgifter såsom boende, räkningar, mat eller sparande. Många användare tillämpar även fasta gränser per spel eller per dag.
Undvik att jaga förluster och spela inte under stress, trötthet eller emotionell press. Att föra en enkel översikt över gjorda spel kan bidra till bättre kontroll och mer genomtänkta beslut.
Alla tips, analyser och prognoser på denna webbplats är endast avsedda för informationsändamål. De garanterar inga resultat och ska inte betraktas som finansiell eller investeringsrådgivning. Respektera alltid gällande lagstiftning och åldersgränser.
Om spelandet upphör att vara underhållning eller om en känsla av bristande kontroll uppstår, rekommenderas att ta en paus och söka stöd. Personligt välbefinnande är alltid viktigare än något enskilt sportresultat.